Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alexandre

Është emri yt Alexandre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alexander, Alejandro, Alexandru, Alexandro, Aleksander, Aleksandar, Aleksandr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Alexandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 78 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 75 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 58450 Alexandre's në Facebook. Pozicioni #1469
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 francez emrat - Popullore francez emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1990
Komente nga AlexandrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexandre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexandre? Voto për emrin tënd