Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aleksander

Është emri yt Aleksander? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexandros
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alexander, Alejandro, Alexandru, Alexandro, Alexandre, Aleksandar, Aleksandr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Alexandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea
Vlerësimi:
5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Amina
Facebook:

+/- 7575 Aleksander's në Facebook. Pozicioni #7332
Kategoritë:Emrat kroate - Popullore slloven emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy
Komente nga AleksanderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aleksander? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aleksander? Voto për emrin tënd