Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alexander

Është emri yt Alexander? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexandros
Variante:Ace, Alasdair, Alastair, Alec, Alejandro, Alekanekelo, Alessandra, Alessandro, Alex, Alexa, Alexandr, Alexandra, Alexandre, Alexandria, Alexandrine, Alexandros, Alistair, Alistaire, Alister, Alix, Aljoscha, Iskandar, Iskander, Lex, Lexa, Sanderina, Sanderine, Sanderke, Sanders, Sandor, Sandrien, Sandrina, Sandrine, Sandro, Sandy, Sasha, Xander, Xandra, Zander, Александр, إسكندر, Αλεξανδρα, Αλεξανδρος, Александър
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alejandro, Alexandru, Alexandro, Aleksander, Alexandre, Aleksandar, Aleksandr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Alexandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 373 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 224 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 222 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 219 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 335 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 331 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 346185 Alexander's në Facebook. Pozicioni #324
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore çek emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore danez emrat boy - Top 100 gjermanisht emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy
Komente nga AlexanderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexander? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexander? Voto për emrin tënd