Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sandy

Është emri yt Sandy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alexander
Variante:Sandie
Djem me tinguj të ngjashëm:Senad, Samet, Sante, Santo, Santi, Sanita, Smith, Sendoa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindi, Samanta, Senada, Sinead, Sunita, Samantha, Shanti, Shandi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 409 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 227 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 226 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 225 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 359 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 360 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 595660 Sandy's në Facebook. Pozicioni #173
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore indonezian emrat boy - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1896
Komente nga SandyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sandy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sandy? Voto për emrin tënd