Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Senad

Është emri yt Senad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Samet, Sante, Santo, Santi, Sanita, Smith, Sendoa, Senet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindi, Samanta, Senada, Sinead, Sunita, Samantha, Shanti, Sandy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Seno, Jo, Nadi, Neso, Senad
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Floriana, Po Kam Moter
Facebook:

+/- 4530 Senad's në Facebook. Pozicioni #11007
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Senad


Senad ( 8 vjeç) 2018-04-10
Me pelqen shumb
Senad ( 8 vjeç) 2018-05-09
me pelqen emer i thjeshte dhe i shkurter dhe nuk eshte shume i degjuar

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Senad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Senad? Voto për emrin tënd