Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Santi

Është emri yt Santi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Senad, Samet, Sante, Santo, Sanita, Smith, Sendoa, Senet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindi, Samanta, Senada, Sinead, Sunita, Samantha, Shanti, Sandy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 121 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 106 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 107 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24900 Santi's në Facebook. Pozicioni #2856
Kategoritë:Top 100 indonezian emrat - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga SantiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Santi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Santi? Voto për emrin tënd