Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Samantha

Është emri yt Samantha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Samuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Senad, Samet, Sante, Santo, Santi, Sanita, Smith, Sendoa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindi, Samanta, Senada, Sinead, Sunita, Shanti, Sandy, Shandi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 651 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 379 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 379 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 376 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 588 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 580 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1043715 Samantha's në Facebook. Pozicioni #80
Kategoritë: - Emrat biblikë - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga SamanthaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Samantha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Samantha? Voto për emrin tënd