Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sanita

Është emri yt Sanita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Senad, Samet, Sante, Santo, Santi, Smith, Sendoa, Senet
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindi, Samanta, Senada, Sinead, Sunita, Samantha, Shanti, Sandy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 115 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 77 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 108 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2960 Sanita's në Facebook. Pozicioni #15375
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Top 100 letonisht emrat - Popullore fa emrat vajzë - Popullore letonisht emrat boy - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga SanitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sanita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sanita? Voto për emrin tënd