Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Senada

Është emri yt Senada? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Senad, Samet, Sante, Santo, Santi, Sanita, Smith, Sendoa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindi, Samanta, Sinead, Sunita, Samantha, Shanti, Sandy, Shandi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Juled
Emrat e motrave:Arnilda, Kejsi
Facebook:

+/- 1710 Senada's në Facebook. Pozicioni #23064
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Senada


Senada ( 23 vjeç) 2021-03-11
Jo
Senada ( 8 vjeç) 2021-07-19
Po me pelqen por dua te di kuptimin etij

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Senada? Voto për emrin tënd


Është emri yt Senada? Voto për emrin tënd