Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iskandar

Është emri yt Iskandar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Isandro, Iskander, Iskender, Ìskender, Ikko Mahendra, ISKANDAR
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isandre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11975 Iskandar's në Facebook. Pozicioni #5112
Kategoritë:Popullore indonezian emrat boy
Komente nga IskandarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iskandar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iskandar? Voto për emrin tënd