Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iskander

Është emri yt Iskander? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Isandro, Iskender, Iskandar, Ìskender, Ikko Mahendra, ISKANDAR
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isandre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 705 Iskander's në Facebook. Pozicioni #44129
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga IskanderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iskander? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iskander? Voto për emrin tënd