Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isandre

Është emri yt Isandre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Isandro, Iskander, Iskender, Iskandar, Ìskender, Ikko Mahendra, ISKANDAR
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isandro, Iskander, Iskender, Iskandar, Ìskender, Ikko Mahendra, ISKANDAR
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Isandre's në Facebook. Pozicioni #790472
Kategoritë:
Komente nga IsandrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isandre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isandre? Voto për emrin tënd