Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zander

Është emri yt Zander? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Zandrie, Zentaro, Zandor, Zandro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zandra, Zandri, Zondra, Zandre, Zianti Reha, Zander)
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8985 Zander's në Facebook. Pozicioni #6426
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 2003 - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga ZanderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zander? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zander? Voto për emrin tënd