Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sanders

Është emri yt Sanders? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Sandros, Samadarshi, Saunders, Shendrick, Szasz Andras, Sandrox, Sanid Raj, Sk Md Reja
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sundareshwa..., Sanderke, Shandrika, Santi Teresia
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2080 Sanders's në Facebook. Pozicioni #19939
Kategoritë:Popullore rusisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1896
Komente nga SandersPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sanders? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sanders? Voto për emrin tënd