Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Saunders

Është emri yt Saunders? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sanders, Sandros, Samadarshi, Shendrick, Szasz Andras, Sandrox, Sanid Raj, Sk Md Reja
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sundareshwa..., Sanderke, Shandrika, Santi Teresia
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 635 Saunders's në Facebook. Pozicioni #47456
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SaundersPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Saunders? Voto për emrin tënd


Është emri yt Saunders? Voto për emrin tënd