Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sandro

Është emri yt Sandro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Sander, Samudra, Shandar, Sundar, Sunder, Sundara, Samatar, Sindri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindra, Sandira, Semadar, Sondra, Sahndra, Sumitra, Shandor, Soemintra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 56 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20370 Sandro's në Facebook. Pozicioni #3348
Kategoritë:Emra italiane - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga SandroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sandro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sandro? Voto për emrin tënd