Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sandira

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sandira.
Është emri yt Sandira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sandro, Sander, Samudra, Shandar, Sundar, Sunder, Sundara, Samatar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindra, Semadar, Sondra, Sahndra, Sumitra, Shandor, Soemintra, Sundari
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Sandira's në Facebook. Pozicioni #162252
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga SandiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sandira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sandira? Voto për emrin tënd