Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sandra

Është emri yt Sandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alexander
Variante:Sondra
Djem me tinguj të ngjashëm:Sandro, Sander, Samudra, Shandar, Sundar, Sunder, Sundara, Samatar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sindra, Sandira, Semadar, Sondra, Sahndra, Sumitra, Shandor, Soemintra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 1172 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 646 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 643 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 640 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 1108 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 1103 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 915780 Sandra's në Facebook. Pozicioni #97
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 çek emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 lituanez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 holandez emrat
Komente nga SandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sandra? Voto për emrin tënd