Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stefan

Është emri yt Stefan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stefanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Stefano, Stephen, Stephano, Steven, Stephan, Stiabhan, Stephon, Stevan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stephanie, Stefanie, Stepfanie, Stefenie, Stepne, Stevina, Stephana, Stefane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 233 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 123 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 121 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 210 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 207 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Katerina
Facebook:

+/- 157840 Stefan's në Facebook. Pozicioni #639
Kategoritë: - Emrat Holandez - Popullore rumun emrat boy - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga StefanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stefan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stefan? Voto për emrin tënd