Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stephano

Është emri yt Stephano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stefanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Stefano, Stephen, Steven, Stephan, Stiabhan, Stephon, Stevan, Sattwavan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stephanie, Stefanie, Stepfanie, Stefenie, Stepne, Stevina, Stephana, Stefane
Vlerësimi:
5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1930 Stephano's në Facebook. Pozicioni #21079
Kategoritë:Emra italiane - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga StephanoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stephano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stephano? Voto për emrin tënd