Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stephan

Është emri yt Stephan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stefanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Stefano, Stephen, Stephano, Steven, Stiabhan, Stephon, Stevan, Sattwavan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stephanie, Stefanie, Stepfanie, Stefenie, Stepne, Stevina, Stephana, Stefane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 92 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 81 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 63425 Stephan's në Facebook. Pozicioni #1369
Kategoritë:Emrat greke - Popullore holandez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1995
Komente nga StephanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stephan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stephan? Voto për emrin tënd