Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Steven

Është emri yt Steven? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stefanus
Variante:Stevens
Djem me tinguj të ngjashëm:Stefano, Stephen, Stephano, Stephan, Stiabhan, Stephon, Stevan, Sattwavan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stephanie, Stefanie, Stepfanie, Stefenie, Stepne, Stevina, Stephana, Stefane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 273 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 140 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 138 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 137 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 236 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 238 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1296700 Steven's në Facebook. Pozicioni #51
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore vietnamisht emrat boy
Komente nga StevenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Steven? Voto për emrin tënd


Është emri yt Steven? Voto për emrin tënd