Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stephen

Është emri yt Stephen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stefanus
Variante:Estevon, Etienne, Kepano, Stefano, Stefanos, Stefans, Stephanos, Stesha, Stevenson, Stevon, Στεφανος, Stefanija, Стјепан
Djem me tinguj të ngjashëm:Stefano, Stephano, Steven, Stephan, Stiabhan, Stephon, Stevan, Sattwavan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stephanie, Stefanie, Stepfanie, Stefenie, Stepne, Stevina, Stephana, Stefane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1099370 Stephen's në Facebook. Pozicioni #72
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1930
Komente nga StephenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stephen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stephen? Voto për emrin tënd