Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stefans

Është emri yt Stefans? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stephen
Djem me tinguj të ngjashëm:Stefanus, Stefanos, Stevens, Stephanos, Stuffing, Stephens, Stephanus, Stephanes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stefanija, Stepánka, Steveneesha, Stevanija, Steponas, Štěpánka
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Stefans's në Facebook. Pozicioni #209653
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga StefansPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stefans? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stefans? Voto për emrin tënd