Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stephanie

Është emri yt Stephanie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Stefanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Stefano, Stephen, Stephano, Steven, Stephan, Stiabhan, Stephon, Stevan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stefanie, Stepfanie, Stefenie, Stepne, Stevina, Stephana, Stefane, Stefania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 555 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 302 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 301 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 301 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 496 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 492 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1500015 Stephanie's në Facebook. Pozicioni #39
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 arab emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga StephaniePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stephanie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stephanie? Voto për emrin tënd