Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stefanie

Është emri yt Stefanie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Stefanus
Variante:Steponas
Djem me tinguj të ngjashëm:Stefano, Stephen, Stephano, Steven, Stephan, Stiabhan, Stephon, Stevan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stephanie, Stepfanie, Stefenie, Stepne, Stevina, Stephana, Stefane, Stefania
Vlerësimi:
4/5
yje 200 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 104 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 104 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 104 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 186 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 188 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 101945 Stefanie's në Facebook. Pozicioni #935
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga StefaniePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stefanie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stefanie? Voto për emrin tënd