Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stevenson

Është emri yt Stevenson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stephen
Djem me tinguj të ngjashëm:Stephenson, Stephan John
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stivenson
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3000 Stevenson's në Facebook. Pozicioni #15223
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga StevensonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stevenson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stevenson? Voto për emrin tënd