Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klaudio

Është emri yt Klaudio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kledi, Kelt, Klaudi, Kalid, Klodi, Kjelt, Kjeld, Klotho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klaudia, Kleidi, Kalate, Kolette, Kalita, Kolta, Khaleda, Koleta
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Krenela, Klaudia
Facebook:

+/- 930 Klaudio's në Facebook. Pozicioni #36035
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga KlaudioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klaudio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klaudio? Voto për emrin tënd