Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kalita

Është emri yt Kalita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kledi, Kelt, Klaudio, Klaudi, Kalid, Klodi, Kjelt, Kjeld
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klaudia, Kleidi, Kalate, Kolette, Kolta, Khaleda, Koleta, Kolæt
Vlerësimi:
5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 375 Kalita's në Facebook. Pozicioni #69460
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga KalitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kalita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kalita? Voto për emrin tënd