Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dorjan

Është emri yt Dorjan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dirgham, Dreogan, Darshan, Darkan, Drywsone, Darrijn, Dirkjan, Drieksken
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorjana, Darjan, Darijan, Darshana, Darkon, Dragana, Driesina, Drisana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Doke, Dori
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mirela, Angela
Facebook:

+/- 450 Dorjan's në Facebook. Pozicioni #61040
Kategoritë:Emrat hungareze - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Dorjan


Dorjan ( 34 vjeç) 2016-04-14
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorjan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorjan? Voto për emrin tënd