Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dorjana

Është emri yt Dorjana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorjan, Dirgham, Dreogan, Darshan, Darkan, Drywsone, Darrijn, Dirkjan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darjan, Darijan, Darshana, Darkon, Dragana, Driesina, Drisana, Dreesine
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Dori, Dora, Dona
Emrat e vëllezërve:Danjel, David
Emrat e motrave:Doruntina
Facebook:

+/- 130 Dorjana's në Facebook. Pozicioni #150816
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga DorjanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorjana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorjana? Voto për emrin tënd