Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marley

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marley.
Është emri yt Marley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Marleen
Djem me tinguj të ngjashëm:Merrill, Merle, Merril, Merl, Maurilio, Moreley, Marelio, Morly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirella, Mirela, Marla, Meral, Mariola, Mariela, Mariel, Mirel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20070 Marley's në Facebook. Pozicioni #3377
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikane në vitin 2009
Komente nga MarleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marley? Voto për emrin tënd