Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mirel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mirel.
Është emri yt Mirel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:acaruar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Merrill, Marley, Merle, Merril, Merl, Maurilio, Moreley, Marelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirella, Mirela, Marla, Meral, Mariola, Mariela, Mariel, Marlia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Kalel
Emrat e vëllezërve:Artan
Emrat e motrave:Denisa
Facebook:

+/- 1410 Mirel's në Facebook. Pozicioni #26615
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore rumun emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore hebraik emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga MirelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirel? Voto për emrin tënd