Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Merle

Është emri yt Merle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Marlan, Marland, Marlin, Marlon
Djem me tinguj të ngjashëm:Merrill, Marley, Merril, Merl, Maurilio, Moreley, Marelio, Morly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirella, Mirela, Marla, Meral, Mariola, Mariela, Mariel, Mirel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 83 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21205 Merle's në Facebook. Pozicioni #3245
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 etiopian emrat - Popular skandinave Emrat - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore etiopian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga MerlePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Merle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Merle? Voto për emrin tënd