Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maurilio

Është emri yt Maurilio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Merrill, Marley, Merle, Merril, Merl, Moreley, Marelio, Morly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirella, Mirela, Marla, Meral, Mariola, Mariela, Mariel, Mirel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 695 Maurilio's në Facebook. Pozicioni #44551
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga MaurilioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maurilio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maurilio? Voto për emrin tënd