Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Madeline

Është emri yt Madeline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena
Djem me tinguj të ngjashëm:Madelaino, Madelon, Mai Thế Linh, Maethelwine, Madeleinne, Mai Nhật Linh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maddalena, Mandolin, Madelina, Madeleine, Madelyn, Maddalyn, Madelynn, Madalena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 112 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 73 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 101 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80210 Madeline's në Facebook. Pozicioni #1126
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga MadelinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Madeline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Madeline? Voto për emrin tënd