Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maddalena

Është emri yt Maddalena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena
Djem me tinguj të ngjashëm:Madelaino, Madelon, Mai Thế Linh, Maethelwine, Madeleinne, Mai Nhật Linh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mandolin, Madelina, Madeleine, Madelyn, Maddalyn, Madelynn, Madalena, Madeline
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1745 Maddalena's në Facebook. Pozicioni #22722
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga MaddalenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maddalena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maddalena? Voto për emrin tënd