Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Madelene

Është emri yt Madelene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena
Djem me tinguj të ngjashëm:Madelaino, Madelon, Mai Thế Linh, Maethelwine, Madeleinne, Mai Nhật Linh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maddalena, Mandolin, Madelina, Madeleine, Madelyn, Maddalyn, Madelynn, Madalena
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4770 Madelene's në Facebook. Pozicioni #10580
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MadelenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Madelene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Madelene? Voto për emrin tënd