Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Magdalia

Është emri yt Magdalia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena
Djem me tinguj të ngjashëm:Migdal, Migdalel, Migdala, Migdal-El
Vajza me tinguj të ngjashëm:Magdiel, Magdala, Migdalia, Magdaly, Machdalia, Magdalie, Migdol, Masdiel
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Magdalia's në Facebook. Pozicioni #153950
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MagdaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Magdalia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Magdalia? Voto për emrin tënd