Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Fran

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Fran.
Është emri yt Fran? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Një francez
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Firmino, Fahroni, Firman, Faron, Freemon, Fermin, Freeman, Farron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Farhana, Fiorina, Faren, Frannie, Fern, Frania, Faeryn, Franny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mariana
Facebook:

+/- 115510 Fran's në Facebook. Pozicioni #848
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga FranPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fran? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fran? Voto për emrin tënd