Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fern

Është emri yt Fern? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Firmino, Fahroni, Firman, Faron, Freemon, Fermin, Freeman, Farron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fran, Farhana, Fiorina, Frannie, Faren, Frania, Faeryn, Franny
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20655 Fern's në Facebook. Pozicioni #3315
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Thai emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga FernPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fern? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fern? Voto për emrin tënd