Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Farhana

Është emri yt Farhana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Firmino, Fahroni, Firman, Faron, Freemon, Fermin, Freeman, Farron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fran, Fiorina, Faren, Frannie, Fern, Frania, Faeryn, Franny
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28150 Farhana's në Facebook. Pozicioni #2596
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga FarhanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Farhana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Farhana? Voto për emrin tënd