Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Frania

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Frania.
Është emri yt Frania? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Një francez
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Franciscus
Djem me tinguj të ngjashëm:Firmino, Fahroni, Firman, Faron, Freemon, Fermin, Freeman, Farron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fran, Farhana, Fiorina, Faren, Frannie, Fern, Faeryn, Franny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 305 Frania's në Facebook. Pozicioni #80754
Kategoritë:
Komente nga FraniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frania? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frania? Voto për emrin tënd