Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Firman

Është emri yt Firman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Firmino, Fahroni, Faron, Freemon, Fermin, Freeman, Farron, Ferani
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fran, Farhana, Fiorina, Faren, Frannie, Fern, Frania, Faeryn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12990 Firman's në Facebook. Pozicioni #4804
Kategoritë:Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga FirmanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Firman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Firman? Voto për emrin tënd