Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nathaniel

Është emri yt Nathaniel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Netanyahu
Djem me tinguj të ngjashëm:Natanael, Natanaele, Nathanael, Nataniel, Nathanial, Nethaneel, Nethanel, Nethaniel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nataniela, Nita Amelia, Nadia Emily, Nathanaëlle, Nataniella, Nathanaell, Natanahel, Nataniell
Vlerësimi:
5/5
yje 138 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 93 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 93 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 92 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 114 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 116 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mariana
Facebook:

+/- 117550 Nathaniel's në Facebook. Pozicioni #831
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Popullore Po emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1993
Komente nga NathanielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nathaniel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nathaniel? Voto për emrin tënd