Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Natanaele

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Natanaele.
Është emri yt Natanaele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dhuratë e Zotit
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Natanael, Nathanael, Nathaniel, Nataniel, Nathanial, Nethaneel, Nethanel, Nethaniel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nataniela, Nita Amelia, Nadia Emily, Nathanaëlle, Nataniella, Nathanaell, Natanahel, Nataniell
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Natanaele's në Facebook. Pozicioni #2497117
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga NatanaelePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natanaele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natanaele? Voto për emrin tënd