Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Moreno

Është emri yt Moreno? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Morena
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Morinho, Moren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2910 Moreno's në Facebook. Pozicioni #15566
Kategoritë:Emra italiane - Emrat romantike - Popullore te emrat boy
Komente nga MorenoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Moreno? Voto për emrin tënd


Është emri yt Moreno? Voto për emrin tënd