Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marni

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marni.
Është emri yt Marni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lumturi
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Mirena, Marian, Marion, Miriam, Marena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10420 Marni's në Facebook. Pozicioni #5751
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga Marni


Marbi ( 2 vjeç) 2017-02-28
Marbi

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marni? Voto për emrin tënd