Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marion

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marion.
Është emri yt Marion? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:borzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Variante:Marjon
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Miriam, Marena
Vlerësimi:
4/5
yje 201 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 90 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 88 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 88 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 188 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 186 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 118015 Marion's në Facebook. Pozicioni #826
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore etiopian emrat boy - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat boy - Popullore francez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1944
Komente nga MarionPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marion? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marion? Voto për emrin tënd