Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Danijela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Danijela.
Është emri yt Danijela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Daniel
Djem me tinguj të ngjashëm:Danijel, Donzel, Deangelo, Diangelo, Denzil, Denzel, Dianchello, Donzell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Danijal, Danjela, Deangela, Donzella, Danguolė, Dankaly, Danjelle, Dangelly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Dani, Ela
Emrat e vëllezërve:Edi
Emrat e motrave:Ana, Rita
Facebook:

+/- 14480 Danijela's në Facebook. Pozicioni #4396
Kategoritë: - Emrat me 8 shkronja - Popullore slloven emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Danijela


Danijela ( 19 vjeç) 2018-01-20
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danijela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danijela? Voto për emrin tënd